{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1400248
Kod producenta: CB543A
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 808736839204
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,79 kg
| Opis | |
| Dzięki materiałom eksploatacyjnym HP 125 LaserJet Twoja firma zostanie zauważona. Toner HP ColorSphere umożliwi realizację w biurze wydruków o profesjonalnej jakości – z żywymi kolorami, wyraźnym tekstem i realistycznymi zdjęciami. Zachowaj wysoką produktywność dzięki niezawodnym materiałom eksploatacyjnym HP. | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP CB543A Toner HP 125A magenta 1400str Color LaserJet CP1215 |
| Opis: | HP 125A - Magenta - oryginał - LaserJet - Toner (CB543A) - dla Color LaserJet CM1312 MFP, CP1215, CP1217, CP1515n, CP1518ni |
| EAN: | 0808736839204 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 600 g |
| Szerokość transportowa: | 36.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 10 cm |
| Wysokość transportowa: | 11 cm |
| Waga transportowa: | 800 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Podgatunek produktów HP: | LaserJet |
| Kolor: | Magenta |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | HP ColorSphere / Wydruk inteligentny |
| Uzysk: | Do 1400 stron ISO/IEC 19798 |
| Nośnik | |
| Dołączone akcesoria: | Wytyczne dotyczące recyklingu |
| Różne | |
| Produkt z odzysku wtórnego: | 17 % |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | HP Color LaserJet CM1312 MFP, CP1215, CP1217, CP1515n, CP1518ni |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.