{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48080648
Kod producenta: C51MPET#AKD
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 199485799636
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,49 kg
| Opis | |
| Komputery HP Elite Laptop to bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązania o dużej mocy, idealne do wymagających zadań, oraz estetycznie zaprojektowane urządzenia biznesowe, gwarantujące dużą mobilność. Zwiększ możliwości pracy zespołów, dzięki komputerowi ze sztuczną inteligencją, który oferuje moc, bezpieczeństwo i narzędzia do współpracy, niezbędne zarówno w biurze, jak i hybrydowym środowisku pracy. Laptop HP EliteBook 8 Flip G1i 13" AI oferuje cztery tryby pracy, robienia notatek, udostępniania i przeglądania treści, spełniając wymagania zespołów wielozadaniowych na całym świecie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteBook 8 Flip G1i 13 Intel Core Ultra 7 255U 13.3inch WUXGA TS 16GB 512GB SSD ax6G+BT 3C Batt FPS UMA W11P 1YW |
| Opis: | HP EliteBook 8 Flip G1i Notebook AI - AI PC - z klapką - Intel Core Ultra 7 - 255U / do 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS ekran dotykowy 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - lodowcowe srebro - z Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
| EAN: | 0199485799636 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - Tak - z klapką |
| Poziom AI: | AI PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 255U / 2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 10 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology, 14 wątków |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 12 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 24 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 7500 MT/s |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 13.3" - IPS |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, szkło Corning Gorilla 7, współczynnik ekranu do całego urządzenia 85% |
| Nazwa klawiatury: | HP Premium |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Aparat IR, kamera SI |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3315 |
| Cechy audio: | Wyjście: wzmacniacze dyskretne, Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, przetwornik analogowo-cyfrowy, pisak cyfrowy, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, przycisk Asystent Pilota, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 62 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Image Assistant, HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Poly Camera Pro, HP Sure Start, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP UEFI BIOS Certification level 2.7B, Audio Permanent Disable, Poly Lens, HP Power Manager z menedżerem stanu akumulatora (do pobrania), HP Smart Sense |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Lodowcowe srebro |
| Zintegrowane opcje: | Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, magnetometr, czujnik Halla, żyroskop, HP Tamper Lock, czujnik termiczny |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, Aktualizacja BIOS przez Sieć, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, zgodność z Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Poziomu 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, NCC, słabe światło halogenowe, KES, UL/CSA 62368-1, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, oznaczenie GS UL, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 30.18 cm x 21.61 cm x 1.54 cm |
| Waga: | 1.39 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 40% plastiku pochodzącego z recyklingu po użyciu, 50% plastiku z oceanów, 80% metalu z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok Ograniczona gwarancja na sprzęt - bateria - 1 rok |
| Usługi w pakiecie: | Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 3.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.