{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48078408
Kod producenta: 7P5J2AA
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 197192861967
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,96 kg
| Opis | |
| HyperX Cloud MIX 2 to nowa generacja urządzeń z serii Cloud MIX, które na nowo definiują wszechstronność pod względem konstrukcji nausznej. Dzięki akumulatorowi zapewniającemu nawet 110 godzin pracy słuchawki są idealne do grania, słuchania muzyki i prowadzenia rozmów służbowych w podróży. Zablokuj hałas podczas dojazdów do pracy lub w tętniących życiem kawiarniach, dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów lub korzystaj z przejrzystości, aby być świadomym tego, co dzieje się dookoła. Łączenie się z ulubionymi platformami stało się dziecinnie proste, dzięki podwójnym funkcjom bezprzewodowym w kluczu sprzętowym USB-C 2,4 GHz oraz technologii audio Bluetooth 5.3 LE. W czasie wolnym doświadcz szybkiego i responsywnego działania z bardzo niskimi opóźnieniami, idealnymi do gier i szybkich działań. Co więcej, dzięki przejściówce schowanej w nauszniku zestaw słuchawkowy Cloud MIX 2 jest zawsze gotowy do drogi! | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP HyperX Cloud MIX 2 Dual Wireless Over-Ear Headphones with Noise Cancellation |
| Opis: | HyperX Cloud MIX 2 - Słuchawka - pełna wielkość - częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz - bezprzewodowa, przewodowa - redukcja hałasu - złącze 3,5 mm - czarny |
| EAN: | 0197192861967 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawka - częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz - bezprzewodowa, przewodowa - złącze 3,5 mm |
| Waga: | 270 g |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania opaski na głowę: | Stal nierdzewna, aluminium |
| Tworzywo słuchawki: | Pianka pamięciowa, imitacja skóry |
| Zalecane użytkowanie: | Komputer, konsola do gier, przenośne urządzenia elektroniczne |
| Gaming: | Tak |
| Cechy: | Kapsuła MEMS |
| Maksymalny zasięg: | 20 m |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Pełna wielkość |
| Typ muszli słuchawek: | Zamknięte |
| Technologia słuchawek: | Dynamiczna |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Częstotliwość radiowa Bluetooth / 2,4 GHz |
| Kodek Dźwięku Bluetooth: | SBC |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Profile Bluetooth: | Profil Zaawansowanej Dystrybucji Audio (A2DP), Audio/Video Control Transport Protocol (AVCTP), Profil Zdalnego Sterowania Audio/Wideo (AVRCP), Radio Frequency Communication (RFCOMM), General Audio/Video Distribution Profile (GAVDP), Profil Głośnomówiący (HFP), Profil Wirtualnego Portu Szeregowego (SPP), Interoperability Profile (IOPT), Device Identification Profile (DID), Profil dla Bezprzewodowego Zestawu Słuchawkowego (HSP), Phonebook Access Profile (PBAP) |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Aktywne usuwanie szumu: | Tak |
| Aktywna Technologia Redukcji Szumów: | Hybrid Active Noise Cancelling |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne: | ≦2% |
| Czułość: | 97 dB +/- 3dB |
| Membrana: | 40 mm |
| Regulowana opaska na głowę: | Tak |
| Charakterystyka: | Częstotliwość próbkowania 48 kHz |
| Mikrofon | |
| Rodzaj obudowy: | Wbudowany |
| Tryb pracy mikrofonu: | Wszechkierunkowy |
| Czułość: | -13.4 dBFS/Pa (przy 1 kHz) |
| Pasmo przenoszenia: | 100 - 10000 Hz |
| Pilot | |
| Regulatory: | Głośność, przycisk wielofunkcyjny, mikrofon włączony/wyłaczony, redukcja szumów wł./wył. |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | Słuchawki (mini-słuchawki stereo 3,5mm) |
| Kabel | |
| Odpinany kabel: | Tak |
| Różne | |
| Szczegóły kabla: | Kabel słuchawkowy - 1.8 m Kabel TRS - 1.2 m |
| Zgodność z normami: | AAC-LC |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Bateria do słuchawki akumulator - litowo-jonowa |
| Czas działania (do): | 110 godziny |
| Czas ładowania: | 3 godziny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.