{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| HyperX Glass Skates to prosta metoda na ulepszenie niemal każdej myszy HyperX.. Tradycyjne materiały ślizgające się oferują gładką powierzchnię, ale mikrotekstury mogą tworzyć tarcie, które zmniejsza komfort i spowalnia ruch myszy. Szklane ślizgacze oferują gładką, wypolerowaną powierzchnię z zaokrąglonymi krawędziami, które redukują opór, pozwalając na szybkie i precyzyjne ruchy. HyperX Glass Skates poprawiają doświadczenie korzystania z myszy, oferując materiał bardziej odnawialny w porównaniu do tradycyjnego PTFE. Ta prosta modernizacja zapewnia niemal beztarciowy ruch myszy, niezależnie od tego, czy grasz, transmitujesz, czy przeglądasz internet. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP HyperX Glass Skates |
| Opis: | HyperX - Nóżka myszy - szklane ślizgacze - biały |
| EAN: | 0197961174151 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Nóżka myszy |
| Zawartość opakowania: | Szklane ślizgacze, sensor skate, ściereczka czyszcząca |
| Tworzywo produktu: | Szkło hartowane, PTFE |
| Szerokość: | 7.7 mm |
| Głębokość: | 21.2 mm |
| Wysokość: | 0.8 mm |
| Waga: | 0.27 g |
| Kolor: | Biały |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.