{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47083019
Kod producenta: 8X225AA
Stan magazynowy: 26 szt.
Kod EAN: 197498429267
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,33 kg
| Opis | |
| Czy hałas w tle wpływa na Twoją produktywność? Zmniejsz hałas i zwiększ ostrość dzięki zestawowi słuchawkowemu Poly Blackwire 8225 z mikrofonem z redukcją szumów wzbogaconym o technologię Acoustic Fence i zaawansowaną hybrydową aktywną redukcję szumów (ANC). | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP Poly Blackwire 8225 Stereo Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter |
| Opis: | Poly Blackwire 8225 - Blackwire 8200 series - słuchawka - nauszne - przewodowa - redukcja hałasu - USB-C - czarny - Certyfikat Microsoft Teams, certyfikat UC |
| EAN: | 0197498429267 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawka - przewodowa - USB-C |
| Seria: | Blackwire 8200 series |
| Kompatybilność: | Mac, Windows |
| Szerokość: | 15.5 cm |
| Głębokość: | 3.2 cm |
| Wysokość: | 18.034 cm |
| Waga: | 186 g |
| Kolor: | Czarny |
| Tworzywo słuchawki: | Sztuczna skóra |
| Zalecane użytkowanie: | Komputer, telefon |
| Cechy: | Mikrofon obrotowy 280°, boom mic length 135mm |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Nauszne |
| Technologia przyłączania: | Przewodowa |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Aktywne usuwanie szumu: | Tak |
| Aktywna Technologia Redukcji Szumów: | Adjustable noise cancellation |
| Stosunek sygnał-szum: | 118 dB |
| Czułość: | 84 dB +/- 3dB |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Membrana: | 32 mm |
| Regulator głośności na przewodzie: | Tak |
| Regulowana opaska na głowę: | Tak |
| Charakterystyka: | Redukcja echa, optymalizacja Dynamic EQ, technologia Acoustic Fence, SoundGuard DIGITAL Technology |
| Mikrofon | |
| Typ: | Na wysięgniku |
| Tryb pracy mikrofonu: | Wszechkierunkowy |
| Czułość: | -38 dBV/Pascal |
| Pasmo przenoszenia: | 100 - 10000 Hz |
| Redukcja Hałasu: | Tak |
| Pilot | |
| Regulatory: | Odbierz/zakończ, wyciszenie, głośność, wł./wył. ANC |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | USB (USB-C 24 pin) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Torba przenośna, przejściówka z USB-C na USB-A |
| Obsługiwany system operacyjny urządzenia hostującego: | Windows 10, macOS |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Certyfikat Microsoft Teams, certyfikat UC |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 20.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 5.5 cm |
| Waga transportowa: | 333 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.