{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Stylowa i trwała torba zaprojektowana z myślą o ekologii i wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu. Torba HP Prelude Pro Recycled ma funkcje bezpieczeństwa zapewniające spokój ducha podczas przenoszenia urządzeń z pracy do domu i nie tylko. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP Prelude Pro Recycle Top Load Bulk 12 |
| Opis: | HP Prelude Pro Recycled Top Load - Teczka do notebooka - 15.6" - czarny (pakiet 12) |
| EAN: | 0195122555849 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Ilość w opakowaniu: | 12 (specyfikacje dotyczą jednego produktu) |
| Rodzaj produktu: | Teczka do notebooka |
| Tworzywo produktu: | Tkanina z recyklingu 65%, tkanina wodoodporna |
| Szerokość: | 40.6 cm |
| Głębokość: | 6.98 cm |
| Wysokość: | 28.6 cm |
| Waga: | 380 g |
| Kompatybilność notebooka: | 15.6" |
| Dodatkowe przegrody: | Telefon komórkowy, portfel, klucze |
| Cechy: | Przegroda na notebooka watowana, kieszenie na suwak, zamki z blokadą, otwór do przełożenia kabli |
| Pasek: | Regulowany wykładany pasek na ramię |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.