{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48080644
Kod producenta: C51HNET#AKD
Stan magazynowy: 14 szt.
Kod EAN: 199485775593
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,75 kg
| Opis | |
| Laptopy HP ProBook z serii 4 oferują wielowarstwowe zabezpieczenia oraz możliwość rozbudowy i wydajność w wytrzymałej konstrukcji, czyli wszystko, czego potrzeba pracownikom rozwijających się firm. HP ProBook 4 G1a 16" AI oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia oraz wytrzymałość w konstrukcji, którą można z łatwością rozbudować. Ten wyposażony w najnowszy procesor AMD , 16 procesorów NPU TOPS i baterię o długiej żywotności ten bogaty w funkcje komputer jest gotowy na długoterminową produktywność i eksplorację sztucznej inteligencji. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP ProBook 4 G1a 16 AMD Ryzen 7 250 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD ax6G+BT 3C Batt FPS UMA W11P 1YW |
| Opis: | HP ProBook 4 G1a Notebook AI - AI PC - konstrukcja zawiasu 177 stopni - AMD Ryzen 7 - 250 / do 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 780M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - srebrny szczupak - z HP 3 lata Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
| EAN: | 0199485775593 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 177 stopni |
| Poziom AI: | AI PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 7 250 |
| Max Turbo Speed: | 5.1 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 16 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 38 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 62.5% sRGB |
| Charakterystyka: | Technologia Low Blue Light, ultra szeroki kąt patrzenia WUXGA (UWVA) antyodblaskowy eDP, 90,6% stosunek ekranu do obudowy |
| Nazwa klawiatury: | HP Standard Keyboard |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 780M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczości wideo: | 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio: | Wyjście: Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, odporność na rozlanie, DuraKeys |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kontroler bezprzewodowy: | MediaTek RZ616 |
| Interfejs sieciowy: | Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Charakterystyka: | Wake-on-LAN (WOL), funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 56 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP Secure Erase, HP BIOSphere, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP BIOS Recovery, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, Poly Camera Pro, HP Sure Start, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP UEFI BIOS Certification level 2.8, Edge Customization |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Srebrny szczupak |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik Halla, HP Tamper Lock, czujnik termiczny, HP Sure Platform |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, Aktualizacja BIOS przez Sieć, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, zgodność z Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Poziomu 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, NCC, słabe światło halogenowe, KES, UL/CSA 62368-1, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, oznaczenie GS UL, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Waga: | 1.75 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | Postkonsumencki plastik z recyklingu, plastiki OBP, metal z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | HP 3 lata Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 3.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.