{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48080631
Kod producenta: C51G0ET#AKD
Stan magazynowy: 69 szt.
Kod EAN: 199485775821
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,39 kg
| Opis | |
| Laptopy HP ProBook z serii 4 oferują wielowarstwowe zabezpieczenia oraz możliwość rozbudowy i wydajność w wytrzymałej konstrukcji, czyli wszystko, czego potrzeba pracownikom rozwijających się firm. Laptop HP ProBook 4 G1ah 14" oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia oraz wytrzymałość w konstrukcji, którą można z łatwością rozbudować. Dzięki najnowszemu procesorowi AMD i baterii o długiej żywotności ten bogaty w funkcje komputer jest gotowy na długotrwałą produktywność. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP ProBook 4 G1ah 14 AMD Ryzen 5 220 14inch WUXGA 16GB 512GB SSD ax6G+BT 3C Batt FPS UMA W11P 1YW |
| Opis: | HP ProBook 4 G1ah Notebook - Konstrukcja zawiasu 177 stopni - AMD Ryzen 5 - 220 / do 4.9 GHz - Win 11 Pro - Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - srebrny szczupak - z HP 3 lata Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
| EAN: | 0199485775821 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 177 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 220 |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 62.5% sRGB |
| Charakterystyka: | Ultraszeroki kąt widzenia WUXGA (UWVA), przeciwoślepieniowy |
| Nazwa klawiatury: | HP Standard Keyboard |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Cechy systemu video: | AMD FreeSync |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczości wideo: | 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio: | Wyjście: Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, odporność na rozlanie, DuraKeys |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kontroler bezprzewodowy: | MediaTek RZ616 |
| Interfejs sieciowy: | Ethernet |
| Charakterystyka: | Wake-on-LAN (WOL), funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 56 Wh |
| Adapter AC | |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack 2 x USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Power Manager, HP Smart Support, HP Support Assistant, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, Poly Lens management software, Poly Camera Pro, HP Connection Optimizer, HP Hotkey Support, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP UEFI BIOS Certification level 2.8, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Privacy Settings, HP Services Scan, Battery Health Manager |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Srebrny szczupak |
| Zintegrowane opcje: | HP Sure Platform, czujnik termiczny, HP Tamper Lock, czujnik Halla |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | BIOS Absolute Persistence, Aktualizacja BIOS przez Sieć, HP DriveLock, Automatic DriveLock, z funkcją Secured-core PC, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | CECP, GS, CSA, UL 62368-1, FCC, ICES, CISPR, VCCI, CCC, SRRC, BSMI, NCC, KCC, KC, KES, Ukraina NSoC, TEC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, certyfikat Low Blue Light (LBL), RoHS, MIL-STD-810H, Common Criteria EAL4+, FIPS 140-2 Poziomu 2 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.86 cm x 22.43 cm x 1.7 cm |
| Waga: | 1.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | Postkonsumencki plastik z recyklingu, plastiki OBP, metal z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | HP 3 lata Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.