{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zyskaj podstawowe funkcje, których potrzebujesz, aby zwiększyć produktywność, dzięki temu monitorowi FHD IPS o przekątnej 21,5 cala. Elegancka, bezramkowa konstrukcja doskonale pasuje do każdego biurka, a wyraźny obraz ułatwia realizację codziennych projektów. Wystarczy podłączyć przez port HDMI lub VGA i przystąpić do pracy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP S3 Pro 322pe 21.5inch FHD Monitor HDMI DP (EU) |
| Opis: | HP 322pe - Series 3 Pro - monitor LED - 21.45" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - czarny |
| EAN: | 0198828988393 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2140438 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 21.45" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.25 mm |
| Pikseli na cal: | 101 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 52.4 - 110 KHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Temperatura koloru: | 6500K |
| Języki OSD: | Tajski, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), portugalski brazylijski, angielski, hiszpański, japoński, koreański, Bahasa |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC) |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 49.28 cm x 20.99 cm x 37.44 cm - z podstawką |
| Waga: | 2.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP) VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | VCCI, C-Tick, BSMI, NOM, CB, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, produkty wykorzystujące energię (PWE) Lot 6, S Mark, cTUVus, MEPS, TUV Bauart, CEC, KC, CEL, EAC, ISC, RCM, CEL Grade 2, SEPA, BIS, słabe światło halogenowe, Energy-using Products (EuP) Lot 5, Mexico Energy label, Energy-using Products (EuP) Lot 26, UAE, Wietnam - MEPS, South Africa Energy Label, Ukraine Energy Label, TGM, Works With Chromebook (WWCB) certified, aplikacja WW, Korea MEPS, China CCC |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 90 - 264 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 12 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 14.5 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 17.6 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Client Management Script Library, HP Display Center, HP Display Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki - szerokość: 49.28 cm - głębokość: 4.3 cm - wysokość: 28.65 cm - waga: 2.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 55.6 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 35 cm |
| Waga transportowa: | 4.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Ślad Węglowy: | 210 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 156 |
| Logistyka (kg CO2e): | 3 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 47 |
| EOL (kg CO2e): | 2 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 163 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0 - 85% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.