{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4073362
Kod producenta: G2740HSU-B1
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4948570117963
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 5,90 kg
| Zdobądź przewagę dzięki G2740HSU z panelem w technologii IPS i 1 ms MPRT. Monitor Full HD G2740HSU z panelem w technologię IPS, częstotliwością odświeżania 75Hz i 1 ms MPRT gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Funkcją Black Tuner i możliwość dostosowania ustawień ekranu za pomocą predefiniowanych i niestandardowych trybów zapewnia całkowitą kontrolę nad ciemnymi scenami i sprawia, że szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA G-master G2740HSU-B1 23.8inch FHD 75Hz 250 cd/m2 1ms HDMI DP USBx2 |
| Opis: | iiyama G-MASTER Black Hawk G2740HSU-B1 - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny mat |
| EAN: | 4948570117963 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Konsumpcja energii na rok: | 29 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 31 - 85 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, polski, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Flicker Free, Blue Light Reducer Function |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61 cm x 23.9 cm x 43.3 cm |
| Waga: | 4.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort HDMI Słuchawki (mały jack) 2 x USB 2.0 (typ A) USB 2.0 (typ B) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | TUV GS, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, VCCI Class B, EAC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 19.5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 19.5 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 19 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 45.2 cm |
| Waga transportowa: | 6.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.