{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA G2245HSU-B2 21.5inch IPS 1920x1080 300cd/m2 1ms HDMI DP USB |
| Opis: | iiyama G-MASTER Black Hawk G2245HSU-B2 - Monitor LED - 22" (21.5" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny mat |
| EAN: | 4948570124688 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Http://eprel.ec.europa.eu/qr/2015581 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 22" |
| Wielkość celownika: | 21.5" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.24 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 110 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, Eco-Mode, technologia Flicker Free, redukcja niebieskiego światła, i-Style Color, Black Tuner |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 49.2 cm x 19.25 cm x 36.2 cm |
| Waga: | 2.6 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 HDMI Słuchawki 2 x USB 2.0 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zintegrowane zarządzanie kablami, obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.5 m 1 x kabel USB - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 15 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 17 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 56.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 38 cm |
| Wysokość transportowa: | 12.2 cm |
| Waga transportowa: | 3.6 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.