{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48100923
Kod producenta: XB2492HSU-B1
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 4948570126187
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 6,70 kg
| Opis | |
| Iiyama ProLite XB2492HSU-B1 to 24-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 i rozmiarowi piksela 0,275 mm zapewnia ostry i żywy obraz. Matowa powłoka ekranu poprawia klarowność obrazu, minimalizując odbicia i odblaski. Monitor ten charakteryzuje się częstotliwością V-Sync do 120 Hz, zapewniającą płynność ruchu podczas szybkich działań, a także czasem reakcji 3 ms, który redukuje efekt ghostingu i rozmycia w dynamicznych scenach. Dzięki technologiom takim jak Flicker-Free i Blue Light Reducer monitor iiyama ProLite XB2492HSU-B1 zapewnia komfort dla oczu, umożliwiając długotrwałe użytkowanie bez zmęczenia. Monitor jest wyposażony w regulację wysokości, obrotu, obracania w pionie i pochylenia, co zapewnia ergonomiczne kąty widzenia. Liczne opcje wejść, w tym HDMI i DisplayPort, zapewniają kompatybilność z wieloma urządzeniami, dzięki czemu monitor ten stanowi cenne uzupełnienie każdego biura lub zestawu do gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XB2492HSU-B1 24inch IPS FHD 4-side slim bezel EyeSafe 2.0 120Hz 300cd/m2 3ms HDMI DP USB 2x3.2 Speakers 15cm Height Adj. |
| Opis: | iiyama ProLite XB2492HSU-B1 - Monitor LED - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 3 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570126187 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2399742 |
| Klasa energii: | Klasa B |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.275 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Czas reakcji: | 3 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), X-Res Technology, technologia Flicker Free, Technologia Adaptive-Sync, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, 3-stronny bezkrawędziowy, i-Style colour |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.3 cm x 20.9 cm x 37.4 cm |
| Waga: | 4.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, REACH SvHC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 10.7 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.