{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48115530
Kod producenta: XB3294UHSCP-B1
Stan magazynowy: 16 szt.
Kod EAN: 4948570126279
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 11,80 kg
| Opis | |
| Iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 to 31,5-calowy monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wciągających wrażeń wizualnych. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 monitor ten zapewnia klarowność 4K każdego obrazu, uzupełnioną dynamicznym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 80 000 000:1. Jakość obrazu jest wspierana przez zaawansowane technologie, takie jak technologia Flicker-Free i funkcja redukcji niebieskiego światła, zapewniające komfortowe oglądanie przez długi czas. Szerokie poziome i pionowe kąty widzenia wynoszące 178 stopni usprawniają współpracę lub wspólne oglądanie. Wszechstronna łączność jest cechą charakterystyczną monitorów iiyama ProLite, wyposażonych w interfejsy HDMI, DisplayPort i USB-C, dzięki czemu są one kompatybilne z różnymi urządzeniami. Wbudowany hub USB 3.2 Gen 1, wraz z funkcją USB Power Delivery o mocy 95 W, upraszcza zarządzanie zasilaniem i łącznością. Dodatkowo monitor posiada ergonomiczne regulacje, w tym regulację wysokości, pochylenia i obrotu, co pozwala na dostosowanie pozycji oglądania w celu zwiększenia komfortu i wydajności. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XB3294UHSCP-B1 32inch VA-panel 3840x2160 UHD 15cm Height Adj. Stand 350cd/m 2ms Speakers USB-C Dock LAN/KVM/95W PD |
| Opis: | iiyama ProLite XB3294UHSCP-B1 - Monitor LED - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - VA - 400 cd/m² - 3000:1 - 2 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570126279 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2393200 |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB: | 95 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 93% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 2 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 160 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | HDCP, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, i-Style Color, Blue Light Reducer Function, X-Res Technology, Eco-Mode |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.4 cm x 24.5 cm x 59.9 cm |
| Waga: | 8.5 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort Słuchawki 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C (moc do 95 W) Sieć (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 90 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 33 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 59 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 55 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 79 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 51 cm |
| Waga transportowa: | 11.8 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.