{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47365846
Kod producenta: XU2292HSU-B6
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4948570122561
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 4,30 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XU2292HSU-B6 21.5inch ETE IPS FHD 100Hz 250cd/m2 0.4ms HDMI DP USB-HUB 4x3.2 Speakers (P) |
| Opis: | iiyama ProLite XU2292HSU-B6 - Monitor LED - 22" (21.5" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 0.4 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny mat |
| EAN: | 4948570122561 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 22" |
| Wielkość celownika: | 21.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.248 mm |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 0.4 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 115 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, japoński, czeski, Polish, duński |
| Charakterystyka: | HDCP, Eco-Mode, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Blue Light Reducer Function, i-Style Color, 3 Side Borderless Design, FreeSync Technology, X-Res Technology |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 48.95 cm x 19.95 cm x 38.4 cm |
| Waga: | 3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 4 x USB 3.2 Gen 1 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -3.5/+21.5 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, zintegrowane zarządzanie kablami |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, DDC/CI, DDC-2B |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 13.5 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 14 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 58.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 42 cm |
| Waga transportowa: | 4.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.