{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci Kingston Canvas Select Plus microSDXC UHS-I została zaprojektowana z myślą o różnych warunkach środowiskowych i oferuje pojemność 128 GB. Dzięki prędkości odczytu wynoszącej 150 MB/s karta ta zapewnia szybki transfer danych, dzięki czemu nadaje się do fotografowania w wysokiej rozdzielczości i nagrywania filmów. Karta oferuje wydajność A1 zapewniającą szybkie uruchamianie aplikacji i obsługuje klasę wideo V10, odpowiednią do nagrywania treści w wysokiej rozdzielczości. Została zaprojektowana z myślą o trwałości, jest wodoodporna, odporna na promieniowanie rentgenowskie i temperaturę dzięki ochronie IPX7, niezawodna w różnych sytuacjach i środowiskach. Ta karta microSD jest idealna do rozszerzenia pamięci przy zachowaniu wydajności i trwałości. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 128GB micSDXC Canvas Select Plus Gen3 150R A1 Single Pack w/o ADP |
| Opis: | Kingston Canvas Select Plus - Karta pamięci flash - 128 GB - A1 / Video Class V10 / UHS-I U1 / Class10 - microSDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617348484 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 128 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A1 / Video Class V10 / UHS-I U1 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 150 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDXC UHS-I |
| Charakterystyka: | Ochrona IPX7, wodoodporny, odporność na promieniowanie rentgenowskie, odporność na temperaturę |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Wysokość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.