{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4245075
Kod producenta: KF318C10BBK2/16
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 740617317985
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,10 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 16GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM Kit of 2 FURY Beast Black |
| Opis: | Kingston FURY Beast - DDR3 - zestaw - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 240-pin - 1866 MHz / PC3-14900 - CL10 - 1.5 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617317985 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB: 2 x 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 7.08 mm |
| Wysokość: | 32.8 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR3 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 240-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.29 |
| Szybkość: | 1866 MHz (PC3-14900) |
| Latency Timings: | CL10 (10-11-10) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Dwustronny, osiem rzędów, aluminiowe rozpraszanie ciepła, On-Die Termination (ODT), podwójny kanał, Black PCB, asymetryczny rozpraszacz ciepła, obsługa ZQ Calibration, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 1024 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 512 x 8 |
| Napięcie: | 1.5 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Wydajność RAM: | SPD - 1333 MHz - 1.5 V - CL8 - 8-9-8 SPD - 1600 MHz - 1.5 V - CL9 - 9-10-9 SPD - 1866 MHz - 1.5 V - CL10 - 10-11-10-30 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.