{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 16GB 5600MT/s DDR5 ECC CL46 DIMM 1Rx8 Hynix A |
| Opis: | Kingston - DDR5 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC |
| EAN: | 0740617336009 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 31.25 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.23 |
| Szybkość: | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| Latency Timings: | CL46 (46-45-45) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Niebuforowana |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.