{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 16GB DDR5-4800MT/s ECC Module DIMM |
| Opis: | Kingston - DDR5 - moduł - 16 GB - DIMM 288-pin - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V - niebuforowana - ECC |
| EAN: | 0740617334463 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 4800 MHz (PC5-38400) |
| Latency Timings: | CL40 |
| Sprawdzenie intgralności danych: | ECC |
| Charakterystyka: | Niebuforowana |
| Napięcie: | 1.1 V |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.