{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 16GB DDR5 5600MT/s SODIMM |
| Opis: | Kingston - DDR5 - moduł - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 - CL46 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC |
| EAN: | 0740617335002 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Zgodny z systemem |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Szybkość: | 5600 MHz (PC5-44800) |
| Latency Timings: | CL46 |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, niebuforowana |
| Architektura układów scalonych: | X8 |
| Napięcie: | 1.1 V |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.