{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4244833
Kod producenta: KF426S16IBK2/32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 740617318548
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,04 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 2666MHz DDR4 CL16 SODIMM Kit of 2 FURY Impact |
| Opis: | Kingston FURY Impact - DDR4 - zestaw - 32 GB: 2 x 16 GB - SO-DIMM 260-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - CL16 - 1.2 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617318548 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 69.6 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.18 |
| Szybkość: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings: | CL16 (16-18-18) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, On-Die Termination (ODT), Black PCB, 16 banków, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), AMD Ryzen Ready, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 2048 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 2048 x 8 |
| Napięcie: | 1.2 V |
| Wydajność RAM: | Tested - 2666 MHz - 1.2 V - CL16 - 16-18-18 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 2666 MHz - 1.2 V - CL16 - 16-18-18 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, JEDEC, EAR99 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.