{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 SODIMM 2Rx8 |
| Opis: | Kingston ValueRAM - DDR5 - moduł - 32 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz - CL46 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC |
| EAN: | 0740617334036 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 69.6 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.18 |
| Szybkość: | 5600 MHz |
| Latency Timings: | CL46 (46-45-45) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Dwustronny, osiem rzędów, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 4096 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 2048 x 8 |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, Bezhalogenowa |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.