{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4244985
Kod producenta: KF432C16RBK4/32
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 740617322057
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,37 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM Kit of 4 FURY Renegade Black |
| Opis: | Kingston FURY Renegade - DDR4 - zestaw - 32 GB: 4 x 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617322057 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB: 4 x 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 8 mm |
| Wysokość: | 42.2 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.66 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-18-18) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), Black PCB, 16 banków, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), wymiennik ciepła z twardego czarnego aluminium, AMD Ryzen Ready, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 1024 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 1024 x 8 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Wydajność RAM: | SPD - 2400 MHz - 1.2 V - CL17 - 17-17-17 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3000 MHz - 1.35 V - CL15 - 15-17-17 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | JEDEC, EAR99 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.