{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zapewnij swojemu systemowi wydajność niezbędną do utrzymania się na szczycie dzięki ultraszybkiej pamięci Kingston FURY Renegade DDR4. Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, płynnie transmituj rozgrywki i bezproblemowo edytuj kluczowe momenty swoich potyczek. Efektowny, stylowy radiator i współgrająca z nim płytka PCB pozwolą Ci zachować zimną krew w ferworze potyczki i zasiać strach w sercach przeciwników. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM Kit of 2 1Gx8 FURY Renegade Black |
| Opis: | Kingston FURY Renegade - DDR4 - zestaw - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617337914 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB: 2 x 16 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 8.29 mm |
| Wysokość: | 41.98 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.65 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-18-18) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Dwustronny, On-Die Termination (ODT), 16 banków, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 2048 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 1024 x 8 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Wydajność RAM: | SPD - 2400 MHz - 1.2 V - CL17 - 17-17-17 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3000 MHz - 1.35 V - CL15 - 15-17-17 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | UL 94 V-0, JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.