{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Ultraszybka pamięć FURY Renegade DDR4 RGB to doskonałe rozwiązanie dla graczy, którzy oczekują wyższej wydajności i stylowego podświetlenia RGB w swoich komputerach. Dynamiczne podświetlenie RGB pamięci Kingston FURY wykorzystuje opatentowaną technologię Infrared Sync, która zapewnia płynne, zsynchronizowane efekty świetlne. Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, popraw jakość transmisji i błyskawicznie montuj najciekawsze momenty swoich rozgrywek. Efektowny, stylowy radiator i współgrająca z nim płytka PCB pozwolą Ci zachować zimną krew w ferworze potyczek i zasiać strach w sercach przeciwników. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 32GB 3200MT/s DDR4 CL16 DIMM FURY Renegade RGB |
| Opis: | Kingston FURY Renegade RGB - DDR4 - moduł - 32 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.2 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617338218 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 32 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 8.29 mm |
| Wysokość: | 45.76 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.8 |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-19-19) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Radiator, dwustronny, aluminiowe rozpraszanie ciepła, On-Die Termination (ODT), Black PCB, 16 banków, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), AMD Ryzen Ready, obsługa Kingston FURY CTRL, Technologia Synchronizacji Podczerwieni Kingston FURY, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 4096 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | X8 |
| Napięcie: | 1.2 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Wydajność RAM: | SPD - 2400 MHz - 1.2 V - CL17 - 17-17-17 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-19-19 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3000 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | UL 94 V-0, JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.