{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci Kingston Canvas Select Plus microSDXC UHS-I zapewnia niezawodną wydajność i dużą pojemność, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla użytkowników aparatów fotograficznych i smartfonów. Dzięki pojemności 512 GB zapewnia miejsce na zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i filmy 4K. Prędkość odczytu do 150 MB/s zapewnia szybki dostęp do plików, umożliwiając płynne odtwarzanie multimediów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 512GB microSDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s A1 Card + Adapter |
| Opis: | Kingston Canvas Select Plus - Karta pamięci flash (adapter microSDXC na SD w zestawie) - 512 GB - A1 / Video Class V30 / UHS Class 3 / Class10 - microSDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617348552 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 512 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A1 / Video Class V30 / UHS Class 3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 150 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDXC UHS-I |
| Charakterystyka: | Przełącznik blokady zapisu, wodoodporny, odporność na promieniowanie rentgenowskie, ochrona IPX7 |
| Dołączona przejściówka pamięci: | Adapter microSDXC na SD |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.