{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 64GB 5600MT/s DDR5 CL40 SODIMM Kit of 2 FURY Impact PnP |
| Opis: | Kingston FURY Impact - DDR5 - zestaw - 64 GB: 2 x 32 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 - CL40 - 1.1 V - niebuforowana - on-die ECC |
| EAN: | 0740617331646 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 64 GB: 2 x 32 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 69.6 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM zestaw pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.18 |
| Szybkość: | 5600 MHz (PC5-44800) |
| Latency Timings: | CL40 (40-40-40) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, Black PCB, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), niebuforowana |
| Napięcie: | 1.1 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, UL 94 V-0, JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.