{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4244921
Kod producenta: KF426C13RB/8
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 740617322262
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,12 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM FURY Renegade Black |
| Opis: | Kingston FURY Renegade - DDR4 - moduł - 8 GB - DIMM 288-pin - 2666 MHz / PC4-21300 - CL13 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 0740617322262 |
| Gwarancja producenta: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 8 mm |
| Wysokość: | 42.2 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.66 |
| Szybkość: | 2666 MHz (PC4-21300) |
| Latency Timings: | CL13 (13-15-15) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Moduł Jednostronny, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), Black PCB, 16 banków, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), wymiennik ciepła z twardego czarnego aluminium, AMD Ryzen Ready, niebuforowana |
| Konfiguracja modułów: | 1024 x 64 |
| Architektura układów scalonych: | 1024 x 8 |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Wydajność RAM: | SPD - 2400 MHz - 1.2 V - CL17 - 17-17-17 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 2666 MHz - 1.35 V - CL13 - 13-15-15 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 2400 MHz - 1.35 V - CL12 - 12-14-14 |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | JEDEC, EAR99 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) (Rosja - 10 lat) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.