{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD zapewnia dużą pojemność i wyższe parametry na potrzeby entuzjastów gier i rozwiązań sprzętowych, którzy poszukują wyjątkowej wydajności do budowy i modernizacji komputerów. Wykorzystując kontroler Gen 4x4 NVMe i pamięć 3D TLC NAND, dysk Kingston FURY Renegade SSD oferuje imponującą szybkość odczytu / zapisu, dzięki czemu zapewnia niezwykłą stabilność i wyjątkowe wrażenia z gry. Zwiększ ogólną responsywność systemu, poczynając od czasu ładowania gier i aplikacji, a kończąc na transmisji strumieniowej i zapisie plików. Smukła obudowa formatu M.2 w połączeniu z niskoprofilowym aluminiowym radiatorem z powłoką grafenową jest optymalnie przystosowana do intensywnego użytkowania na płytach głównych komputerów stacjonarnych i laptopów do gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON FURY Renegade 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Opis: | Kingston FURY Renegade - Napęd stały - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 4.0 (NVMe) |
| EAN: | 0740617324556 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 4.0 (NVMe) |
| Cechy: | NVM Express (NVMe), kontroler Phison E18 |
| Szerokość: | 22 mm |
| Głębokość: | 80 mm |
| Wysokość: | 2.21 mm |
| Waga: | 7 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 1 PB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 7300 MBps (odczyt) / 6000 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB: | 900000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB: | 1000000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1,800,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 (NVMe) - M.2 Card |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 5 mW (bezczynność) 0.33 wat (przeciętna) 2.8 wat (odczyt) 6.3 wat (zapis) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 2.17 g @ 7-800 Hz |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 20 g @ 20-1000 Hz |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.