{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Stacja Workflow Station i czytniki firmy Kingston tworzą elastyczny system do przesyłania materiałów wideo, zdjęć i dźwięku z wielu źródeł jednocześnie. Przyspiesz proces postprodukcji i stwórz system przenoszenia plików, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Stacja Workflow Station i czytniki obsługują standard szybkości przesyłania USB 3.2, dzięki czemu proces postprodukcji może przebiegać szybciej. Z myślą o większej elastyczności czytniki kart można wykorzystywać jako urządzenia przenośne. Gdy zajdzie potrzeba nagrywania materiału w terenie, po prostu wrzuć koncentrator lub potrzebne czytniki do torby i podłącz je do laptopa za pomocą dołączonego kabla USB-C. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON USB3.2 Gen1 Workflow Dual-Slot microSDHC/SDXC UHS-II Card Reader |
| Opis: | Kingston Workflow - Czytnik kart (microSDHC UHS-I, microSDHC UHS-II, microSDXC UHS-I, microSDXC UHS-II) - USB-C 3.2 Gen 1 |
| EAN: | 0740617307757 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Czytnik kart - zewnętrzny |
| Karty Pamięci: | microSDHC UHS-I Memory Card, microSDHC UHS-II Memory Card, microSDXC UHS-I Memory Card, microSDXC UHS-II Memory Card |
| Interfejs hosta: | USB-C 3.2 Gen 1 |
| Szerokość: | 6.287 cm |
| Głębokość: | 1.687 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Waga: | 29 g |
| Karta pamięci | |
| Pojemność: | (maks.) |
| Interfejsy | |
| Wymagane porty: | 1 x 24 pin USB-C |
| Różne | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 8 / 8.1 / 10, Apple MacOS X 10.10.x lub nowsza wersja |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel USB-C |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.