{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Telefon sznurowy Panasonic KX-TSC11 posiada 2-liniowy ekran LCD, który umożliwia wyświetlenie numeru telefonu, czasu trwania rozmowy, zegara. Książka telefoniczna zmieści 50 numerów i nazw. Ten telefon Panasonic umożliwia również zamocowanie na ścianie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PANASONIC KX-TSC11PDW Panasonic KX-TSC11PDW Biały |
| Opis: | Panasonic KX-TSC11PDW - Telefon przewodowy z identyfikacją dzwoniącego |
| EAN: | 5025232310388 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Telefon przewodowy |
| Opis telefonu | |
| Usługi telefoniczne: | Identyfikacja dzwoniącego, rozmowa czekająca |
| Typ identyfikacji dzwoniącego: | Identyfikacja dzwoniącego |
| Metoda wybierania numeru: | Blok klawiszy |
| Położenie dialera: | Baza |
| Tryby wybierania numeru: | Impulsowo, tonowo |
| Przyciski funkcyjne: | Klawisz nawigacji, przycisk flash, przycisk pauzy, przycisk wyciszenia, przycisk powtórnego wybierania |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Regulacja dzwonka: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Zapasowa bateria |
| Pamięć telefonu | |
| Pojemność książki telefonicznej: | 50 nazwiska i numery |
| Pamięć zidentyfikowanych rozmów przychodzących: | 50 nazwiska i numery |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | Ekran LCD - monochromatyczny |
| Położenie wyświetlacza: | Baza |
| Ilość wierszy: | 2 |
| Ilość znaków: | 16 |
| Bateria | |
| Bateria: | 3 x bateria - Typu AA |
| Wymiary i waga (baza) | |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 9.6 cm |
| Waga: | 550 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.