{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel USB-A firmy Lanberg pozwala na podłączenie urządzeń takich jak np. drukarka, dysk zewnętrzny, stacja CD/DVD, do Twojego komputera PC. Jakość wykonania i użyte materiały zapewniają stabilność połączenia i wysoką wydajność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG cable USB-A M/M 2.0 1.0m black |
| Opis: | Lanberg - Kabel USB - USB (M) do USB (M) - USB 2.0 - 1 m - czarny |
| EAN: | 5901969427721 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel USB |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 30 |
| Złącze powleczone: | Nikiel |
| Charakterystyka: | Przewodniki miedziane |
| Długość: | 1 m |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | 4 pin USB Typ A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | 4 pin USB Typ A - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | USB / USB 2.0, EMC, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.