{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 90,00 zł
Numer katalogowy: 47287195
Kod producenta: FF01-8027-23BL
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969433852
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 96,34 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG FF01-8027-23BL szafa stojąca rack 19in 27U/ 800x1000mm czarna drzwi perforowane LCD |
| Opis: | Lanberg FF01 series - Stojak szafa - 800 x 1000, płaski pakiet, z drzwiami szklanymi, LCD - z wyświetlacz LCD, termostat, 6 wentylatorów chłodzących - wolnostojący - czarny, RAL 9004 - 27U - 19" |
| EAN: | 5901969433852 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Stojak - 800 x 1000, płaski pakiet, z drzwiami szklanymi, LCD |
| Typ Obudowy: | Szafa |
| Urządzenia Wbudowane: | Wyświetlacz LCD, termostat, 6 wentylatorów chłodzących |
| Umiejscowienie / Montaż: | Wolnostojący |
| Tworzywo produktu: | Metal, szkło hartowane, wysokiej klasy stal walcowana na zimno |
| Zawartość opakowania: | Blokada przednia, nóżki, śruby M6, zamek tylny, blokady boczne, 2 x panel do porządkowania kabli pionowy, koła z hamulcem, kabel uziemiający, termostat |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 27U |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 146.1 cm |
| Waga: | 96 kg |
| Kolor: | Czarny, RAL 9004 |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 1200 kg |
| Wymaga montażu: | Tak |
| Cechy: | Drzwiczki przednie z otworami, perforowane drzwi tylne, jeden liść, otwarcie drzwi 215°, Grubość frontowych drzwi 1,2 mm, 1.2 mm rear door thickness, grubość panelu górnego i dolnego wynosząca 1,5 mm, grubość panelu bocznego 1,2 mm, grubość szyny 2 mm, grubość ramy 1,5 mm |
| Zgodność z normami: | IP20, ANSI/EIA-RS-310-D, DIN 41491 Part 1, DIN 41494 Part 7, ETSI, IEC 297-2:1982 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.