{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel Lanberg HDMI został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu niezawodnej łączności o wysokiej wydajności. Wyposażony w podwójne ekranowanie i wytrzymały materiał z tworzywa sztucznego, kabel ten zapewnia minimalne zakłócenia i maksymalną integralność sygnału. Oba końce wyposażone w męskie 19-pinowe złącza HDMI typu A płynnie obsługują różne konfiguracje. Obsługując zaawansowane funkcje, takie jak Dolby Atmos i Dynamic HDR, ten kabel HDMI poprawia wrażenia audiowizualne dzięki wyrazistości i głębi. Niezależnie od tego, czy grasz, czy streamujesz, obsługuje rozdzielczości do 8K przy 60 Hz i 4K przy 144 Hz, dzięki czemu nadaje się do wymagających zestawów kina domowego i gier. Ulepszone funkcje, takie jak kanał Ethernet HDMI i tryb Auto Low Latency, dodatkowo zwiększają wydajność, zapewniając płynne i responsywne wrażenia na wszystkich urządzeniach. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG kabel HDMI M/M v2 5m 8K 60Hz CCS czarny |
| Opis: | Lanberg - Ultra High Speed - kabel HDMI z Ethernet - HDMI męski do HDMI męski - 5 m - podwójne ekranowanie - czarny - obsługa 8K 60 Hz (7680 x 4320), dwukierunkowy, obsługa 4K144 Hz (3840 x 2160) |
| EAN: | 5901969441376 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj przewodu: | Ultra High Speed - kabel HDMI z Ethernet obsługa 8K 60 Hz (7680 x 4320), dwukierunkowy, obsługa 4K144 Hz (3840 x 2160) |
| Technologia: | Podwójne ekranowanie |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 28 |
| Materiał ekranujący: | Plastik |
| Długość: | 5 m |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Charakterystyka: | Display Stream Compression (DSC) 1.2, Enhanced Audio Return Channel (eARC), obsługa Dolby Atmos, Dynamic HDR, HDMI Ethernet Channel (HEC), Auto Low Latency Mode (ALLM), Tryb gry VRR |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 306 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.