{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3635324
Kod producenta: LCU5-11CC-0305-S
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969414059
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 13,00 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG kabel instalacyjny UTP, Prędkość transmisji danych: 100Mb/s, linka CCA, 305m, szary |
| Opis: | Lanberg - Zwój kabla - 305 m - UTP - CAT 5e - nieruchomy - szary, RAL 7035 |
| EAN: | 5901969414059 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Zwój kabla - CAT 5e |
| Technologia: | Skrętka nieekranowana (UTP) |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 24 |
| Cechy: | Nieruchomy, wskaźnik długości, przewodniki z drutu miedzianego owiniętego aluminium (CCA), opakowanie kartonowe |
| Długość: | 305 m |
| Kolor: | Szary, RAL 7035 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | ISO/IEC 11801, ANSI/TIA/EIA 568 - do 100 MHz |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.