{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel masowy Lanberg został zaprojektowany z myślą o wydajnej pracy w technologii UTP. Wyposażony w miedziane przewodniki aluminiowe (CCA) i izolację HDPE, kabel ten umożliwia płynną komunikację z prędkością do 1 Gb / s, odpowiednią do różnych zastosowań wewnętrznych. Dzięki solidnej konstrukcji i American Wire Gauge (AWG) 23, kabel zapewnia trwałość i niezawodność. Został przetestowany pod kątem częstotliwości do 250 MHz, zapewniając optymalną jakość sygnału dla potrzeb sieciowych. Kabel działa skutecznie w zakresie temperatur od -20°C do 75°C, spełniając różne wymagania środowiskowe. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Kabel lan UTP 1Gb/s 305m drut CCA czarny |
| Opis: | Lanberg - Zwój kabla - 5.6 mm - UTP - trwały - czarny |
| EAN: | 5901969439830 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Zwój kabla |
| Technologia: | Skrętka nieekranowana (UTP) |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 23 |
| Przewody na kabel: | 1 kable |
| Cechy: | Trwały, przewodniki z drutu miedzianego owiniętego aluminium (CCA), HDPE insulation, do 1 Gb/s, do użytku wewnętrznego |
| Długość kabla: | 305 m |
| Średnica: | 5.6 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | IEC 62321-5:2013, IEC 62321-7-1:2015, 2011/65/EU, IEC 62321-7-2:2017, IEC 62321-8:2017, IEC 62321-4:2013+AMD1:2017, CCA, 2015/863, EN IEC 6300:2018, FCA - do 250 MHz |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 75 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.