{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG NC-1000-02 Lanberg karta sieciowa USB Typ-C 3.1- RJ45 1GB na kablu |
| Opis: | Lanberg NC-1000-02 - Adapter sieciowy - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet - czarny |
| EAN: | 5901969418712 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Adapter sieciowy |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Typ interfejsu (szyny): | USB-C 3.1 |
| Praca w sieci | |
| Porty: | Gigabit Ethernet |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Rodzaj okablowania: | Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Cechy: | Uaktywnienie przez LAN, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, USB z zasilaniem |
| Procesor / Pamięć | |
| Procesor: | Realtek Semiconductor RTL8153 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C 3.1 (zintegrowany) - 15 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary i waga | |
| Waga: | 38 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.