{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Ściągacz izolacji Lanberg NT-0101 to uniwersalne narzędzie dla wszystkich monterów, które idealnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnym warsztacie elektronicznym jak i w pracy zespołu instalatorskiego. Urządzenie dedykowane jest do ściągania zewnętrznej izolacji oraz do cięcia m.in. przewodów UTP, FTP, SFTP, TEL, koncentrycznych, transmisji danych, telefonicznych, LAN, elektrycznych. Odpowiednia konstrukcja ostrz i elastyczna konfiguracja ściągacza sprawa, że warstwa izolacji jest zdejmowana bez uszkodzenia jakichkolwiek wewnętrznych żył. Zastosowanie powyższego urządzenia znacznie ułatwia oraz gwarantuje poprawne zarobienie przewodu skracając znacząco czas w porównaniu do ręcznego ściągania izolacji. |
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG NT-0101 Lanberg uniersalny ściągacz izolacji kabli UTP/STP/telefonicznych |
| Opis: | Lanberg NT-0101 - Striper |
| EAN: | 5901969404319 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Striper |
| Szerokość: | 10.5 cm |
| Waga: | 65 g |
| Różne | |
| Cechy: | Zgodność z kablami 1,3-9 mm, maks. średnica izolacji drutu 0,8 mm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.