{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47809654
Kod producenta: AK-1106-S
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 5901969441291
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,13 kg
| Opis | |
| Panel szczotkowy Lanberg jest przeznaczony do efektywnego zarządzania okablowaniem, zapewniając schludny i uporządkowany wygląd systemu rackowego 19". Wykonany z wytrzymałej stali panel wytrzymuje wymagania różnych środowisk, zapewniając jednocześnie niezawodne działanie. Panel o wysokości 1U idealnie pasuje do szafy rackowej, umożliwiając łatwe prowadzenie kabli i minimalizując przedostawanie się kurzu i zanieczyszczeń, a tym samym zachowując integralność elementów wewnętrznych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Panel Szczotkowy Do Szafy 19inch Stojącej FF01 Z Lcd Montowany W Przepustach Kablowych Szary |
| Opis: | Lanberg - Panel szczotkowy obudowy - szary, RAL 7035 - 1U - 19" |
| EAN: | 5901969441291 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Panel szczotkowy obudowy |
| Tworzywo produktu: | Stal |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 36.5 cm |
| Głębokość: | 6.8 cm |
| Wysokość: | 1 cm |
| Waga: | 130 g |
| Kolor: | Szary, RAL 7035 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.