{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4105689
Kod producenta: PPKS-9112-B
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969429275
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,38 kg
| Opis | |
| Pusty panel przeznaczony jest do obsadzenia modułami keystone, zarówno sieciowymi RJ-45, RJ-11 i RJ-12 jak audio-video-data np. HDMI, USB, F, BNC itp. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG patch panel blank 12 port 1U with organizer for keystone modules black |
| Opis: | Lanberg PPKS-9112-B - Panel krosowniczy (zatyczka) - do montażu na stelażu - czarny - 1U - 10" - liczba portów — 12 |
| EAN: | 5901969429275 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Panel krosowniczy (zatyczka) |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na stelażu |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 25.4 cm |
| Głębokość: | 9.93 cm |
| Wysokość: | 4.445 cm |
| Waga: | 390 g |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | Liczba portów — 12 |
| Różne | |
| Zgodne typy łączówek: | RJ-11 / RJ-12 / RJ-45 |
| Rozmiar stojaka: | 10" |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.