{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47109074
Kod producenta: PPKS-1248-B
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5901969439311.00
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,67 kg
| Opis | |
| 48-portowy panel krosowy Lanberg stanowi skuteczne rozwiązanie do zarządzania okablowaniem sieciowym. Ten solidny panel krosowy, wyposażony w funkcje ekranowania, które poprawiają transmisję danych i minimalizują zakłócenia, został wykonany z ocynkowanej stali, co zapewnia jego trwałość i niezawodność. Dzięki kompaktowej wysokości 1 jednostki rackowej i standardowym wymiarom 19 cali idealnie pasuje do istniejących instalacji, optymalizując jednocześnie przestrzeń do organizacji okablowania. Każdy port na panelu jest ponumerowany, co ułatwia identyfikację i sprawne okablowanie, a także sprawia, że instalacja jest prosta. Ponadto dołączony punkt uziemienia i śruby zapewniają wszystko, co potrzebne do bezpiecznego montażu. Zakres temperatur roboczych od -10°C do 60°C sprawia, że panel nadaje się do różnych środowisk, zapewniając niezawodne działanie w różnych warunkach. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Patch Panel Pusty 48 Port 1U 19inch FTP Do Modułów Keystone Czarny |
| Opis: | Lanberg - Panel krosowniczy (zatyczka) - FTP dla modułów keystone - do montażu na stelażu - RAL 9004, czarny - 1U - 19" - liczba portów — 48 |
| EAN: | 5901969439311 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Panel krosowniczy (zatyczka) - FTP dla modułów keystone |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na stelażu |
| Zawartość opakowania: | Przewód masowy, śruby |
| Tworzywo produktu: | Stal galwanizowana |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 48.26 cm |
| Głębokość: | 12.25 cm |
| Wysokość: | 4.4 cm |
| Waga: | 480 g |
| Kolor obudowy: | RAL 9004, czarny |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | Liczba portów — 48 |
| Cechy: | Ekranowany |
| Różne | |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| Cechy: | Punkt uziemiający, porty numerowane |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 60 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.