{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel krosowy Lanberg CAT 6a zapewnia niezawodną łączność do szybkiego przesyłania danych. Dzięki przetestowanej częstotliwości do 500 MHz kabel ten nadaje się do zastosowań sieciowych wymagających zwiększonej wydajności. Folia z aluminiowym oplotem ekranującym chroni przed zakłóceniami, zapewniając stabilne połączenie podczas wykonywania wymagających zadań. Kabel ten jest wyposażony w złącza męskie RJ-45 na obu końcach, co zapewnia wszechstronność połączeń. Konstrukcja zapobiegająca zacięciom ułatwia instalację, a skręcona miedziana konstrukcja zwiększa elastyczność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Patchcord CAT.6A S/FTP LSZH CU 0.25m orange Fluke Passed |
| Opis: | Lanberg - Kabel krosowy - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 25 cm - 6 mm - S/FTP - CAT 6a - bezhalogenowe, bez wystających elementów, miedź pleciona - pomarańczowy |
| EAN: | 5901969442045 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Kabel krosowy - CAT 6a |
| Technologia: | S/FTP |
| Materiał ekranujący: | Folia ze splotem aluminiowym |
| Materiał powłoki: | Kabel typu LSZH odporny na temperaturę |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 27 |
| Cechy: | Bezhalogenowe, bez wystających elementów, miedź pleciona, złącza w osłonie, zaliczenie testu Fluke, izolacja HDPE 1,02 mm |
| Długość kabla: | 25 cm |
| Średnica: | 6 mm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Złącza | |
| Złącze: | RJ-45 - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | RJ-45 - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS 2011/65/EU, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU, EN 55032:2015, IEC 62321-4:2013, IEC 62321-5:2013, IEC 62321-6:2015, IEC 60754-1:2011 Ed. 3, IEC 60754-2:2011 Ed. 2.0, IEC 62321-1:2013, IEC 62321-3-1:2013, IEC 62321-7-1:2015, EN 55035:2017, IEC 62321-7-2:2017, IEC 62321-8:2017, RoHS 2015/863/EU, IEC 61034-2:2005 - do 500 MHz |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.