{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3765542
Kod producenta: PM-PP01-B
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 5901969423570
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 2,26 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG PM-PP01-B Lanberg półka montażowa do zarabiania Patch Panel do szaf 19 3U, |
| Opis: | Lanberg PM-PP01-B - Półka panelu krosowniczego - czarny - 3U - 19" |
| EAN: | 5901969423570 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Półka panelu krosowniczego |
| Zawartość opakowania: | Nakrętka montażowa, wsporniki do mocowania |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 3U |
| Szerokość: | 48.2 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 12.764 cm |
| Waga: | 2.1 kg |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Różne | |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Zestaw do montowania w stojaku: | Dołączony |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.