{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3765544
Kod producenta: PPKS-1224-B
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 5901969423594
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,66 kg
| Opis | |
| Pusty panel naprzemienny przeznaczony jest do obsadzenia modułami keystone, zarówno sieciowymi RJ45, RJ11 i RJ12 jak audo-video-data np. HDMI, USB, F, BNC itp. Dzięki naprzemiennemy rozmieszczeniu gniazd pozwala na łatwiy montaż oraz użycie różnych ketstonów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG PPKS-1224-B Lanberg keystone Patch Panel pusty z organizerem, 24 port, 19 1U, czarny |
| Opis: | Lanberg PPKS-1224-B - Panel krosowniczy (zatyczka) - do montażu na stelażu - czarny - 1U - 19" - 24 porty |
| EAN: | 5901969423594 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Panel krosowniczy (zatyczka) |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na stelażu |
| Zawartość opakowania: | Tylna półka do porządkowania kabli |
| Tworzywo produktu: | Plastik, metal |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 1U |
| Szerokość: | 48.26 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 4.445 cm |
| Waga: | 600 g |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | 24 porty |
| Cechy: | Typ zwornika |
| Różne | |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Cechy: | Konstrukcja rozłożona |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.