{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3634991
Kod producenta: PPS6-0024-S
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5901969404197
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,26 kg
| Opis | |
| Patch panel teleinformatyczny został zaprojektowany do wykorzystania w głównych i pośrednich punktach dystrybucyjnych w szybkich sieciach teleinformatycznych. Jest pasywnym elementem okablowania strukturalnego stosowanym do zakańczania i organizowania kabli typu skrętka w szafach rack 19". Patch panel wyposażony jest w 24 ekranowane porty RJ-45 kategorii 6. Zastosowanie złącz IDC/LSA zapewnia łatwy i szybki montaż. Usztywniona półka wraz z uchwytami zapewnia łatwą organizację kabli i stabilność montażu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG PPS6-0024-S Lanberg Patch Panel 24 port 0.5U, kat. 6, ekranowany, szary |
| Opis: | Lanberg PPS6-0024-S - Krosownica - do montażu na stelażu - CAT 6 - STP - RJ-45 X 24 - szary, RAL 7035 - 0.5U - 19" |
| EAN: | 5901969404197 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Krosownica - CAT 6 |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na stelażu |
| Zawartość opakowania: | Panel zarządzania kablami |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 0.5U |
| Szerokość: | 44.5 cm |
| Głębokość: | 9.95 cm |
| Wysokość: | 2.223 cm |
| Waga: | 1.16 kg |
| Kolor obudowy: | Szary, RAL 7035 |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | 24 porty |
| Rodzaj zakończenia: | LSA (Krone), IDC |
| Technologia: | Skrętka ekranowana (STP) |
| Dostarczone złącza: | 24 x RJ-45 żeński |
| Różne | |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.