{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3635382
Kod producenta: PS0-03E-0150-BK
Stan magazynowy: 7 szt.
Kod EAN: 5901969414813
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,26 kg
| Opis | |
| Te wysokiej jakości produkty w bogatym portfolio Lanberg mają w 100% miedziane żyły, zapewniając większą stabilność i niezawodność działania. Nie została w żadnym wypadku pominięta również kwestia bezpieczeństwa tych bardzo poręcznych zasilaczy - każdy przedłużacz ma zabezpieczenia przeciw ingerencji dzieci. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG PS0-03E-0150-BK Lanberg listwa zasilająca 1.5M Czarna 3X 230V PL KABEL WYKONANY Z PEŁNEJ MIEDZI |
| Opis: | Lanberg - Linka zasilania - wejście: CEE 7/7 - złącza wyjściowe: 3 (CEE 7/5) - 1.5 m przewód - czarny |
| EAN: | 5901969414813 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Linka zasilania - zewnętrzny |
| Długość sznura: | 1.5 m |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Złącza wejściowe: | 1 x zasilanie CEE 7/7 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 3 x zasilanie CEE 7/5 |
| Maksymalne natężenie prądu: | 10 A |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.5 m |
| Charakterystyka: | Zabezpieczenie przed dziećmi |
| Zgodność z normami: | IP20 |
| Wymiary i waga | |
| Waga: | 230 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.