{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 24,60 zł
Numer katalogowy: 4281963
Kod producenta: WF10-2304-00B
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969429428
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 5,04 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Rack cabinet 10inch wall mount 4U 280x310 black with metal door flat pack |
| Opis: | Lanberg - Stojak szafa - do montażu na ścianie - czarny RAL9004 - 4U - 10" |
| EAN: | 5901969429428 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Stojak |
| Typ Obudowy: | Szafa |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na ścianie |
| Tworzywo produktu: | Wysokiej klasy stal walcowana na zimno |
| Zawartość opakowania: | Śruby M6, panel wejściowy kabla dolnego, zamek drzwi przednich, górny panel wejściowy kabla |
| Rozmiar stojaka: | 10" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 4U |
| Szerokość: | 28 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 24.7 cm |
| Waga: | 4.56 kg |
| Kolor: | Czarny RAL9004 |
| Wykończenie: | Powłoka proszkowa |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 20 kg |
| Wymaga montażu: | Tak |
| Zgodność z normami: | DIN 41491 Part 1, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.