{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Obudowa serwerowa Lanberg do szaf rack 19". | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG SC01-4504-08B LANBERG OBUDOWA SERWEROWA ATX 450/08 19/4U |
| Opis: | Lanberg - Montowany w stojaku - 4U - ATX - brak zasilacza - czarny - USB/dźwięk |
| EAN: | 5901969414097 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Montowany w stojaku - 4U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | ATX |
| Płyty główne: | ATX, microATX, Mini-ATX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 6 |
| Ilość kieszeni dostępnych z przodu: | 4 |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Tworzywo produktu: | Stal SPCC |
| Kolor: | Czarny |
| System chłodzący: | Góra: 80 mm wentylator x 2 Przód: 120 mm podłączenie wentylatora x 1 Tył: 80 mm podłączenie wentylatora x 2 |
| Cechy szafki systemowej: | Blokada panelu przedniego, wymienny filtr kurzu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 6 (całkowity) / 6 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" 3 (całkowity) / 3 (wolna) x dostęp przedni - 5,25" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x dostęp przedni - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 |
| Interfejsy: | 2 x USB 2.0 1 x wyjście liniowe audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Klawisze |
| Zgodność z normami: | EMC, RoHS, IEC 61000-4-2:2008, EN 61000-4-3:2010, EN 55032:2015, EN 55035:2017 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 17.7 cm |
| Waga: | 10 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 5 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.