{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47109090
Kod producenta: WAF1-5203-04-00B
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 5901969433418
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 12,70 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Szafa Instalacyjna Rack Wisząca 19inch 4U+3U 540X200 Niskoprofilowa Czarna Złożona |
| Opis: | Lanberg WAF1 Series - Stojak szafa - 540 x 200, niskoprofilowe, zmontowane - do montażu na ścianie - czarny, RAL 9004 - 4U - 19" |
| EAN: | 5901969433418 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Stojak - 540 x 200, niskoprofilowe, zmontowane |
| Typ Obudowy: | Szafa |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na ścianie |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Zawartość opakowania: | Kabel uziemiający, śruby M6, klips szyny DIN, blokada przednia |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 4U |
| Szerokość: | 54 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Waga: | 9.3 kg |
| Rozmiar wewnętrzny: | 14.3 cm x 36 cm |
| Kolor: | Czarny, RAL 9004 |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 60 kg |
| Cechy: | Dwustronna, siatka tylna, otwory dostępu do przewodów, jeden liść, panele górne i dolne o grubości 1 mm, zmontowane, wentylowane panele boczne, grubość szyny 1,5 mm, 2 vertical mounting rails, wentylowany górny panel, wentylowana chłodnica, grubość ramy 1,2 mm, otwarcie drzwi 220°, 2 poziome prowadnice montażowe |
| Zgodność z normami: | ETSI, DIN 41491 Part 1, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.