{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47763149
Kod producenta: WAF1-5203-06-00S
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 5901969441703
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 11,00 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Szafa Instalacyjna Rack Wisząca 19inch 6U+3U 540X200 Niskoprofilowa Szara Złożona |
| Opis: | Lanberg WAF1 Series - Szafa - 540 x 200, niskoprofilowe, zmontowane - do montażu na ścianie - szary, RAL 7035 - 6U - 19" |
| EAN: | 5901969441703 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Szafa - 540 x 200, niskoprofilowe, zmontowane |
| Umiejscowienie / Montaż: | Do montażu na ścianie |
| Tworzywo produktu: | Metal |
| Zawartość opakowania: | Kabel uziemiający, śruby M6, blokada przednia, instrukcja obsługi, Szyna DIN TS-35 |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 6U |
| Szerokość: | 54 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Waga: | 11 kg |
| Rozmiar wewnętrzny: | 14.3 cm x 50 cm |
| Kolor: | Szary, RAL 7035 |
| Różne | |
| Ograniczenie wagowe: | 60 kg |
| Cechy: | Siatka tylna, otwory dostępu do przewodów, jeden liść, panele górne i dolne o grubości 1 mm, zmontowane, wentylowane panele boczne, grubość szyny 1,5 mm, 2 vertical mounting rails, wentylowany górny panel, wentylowana chłodnica, grubość ramy 1,2 mm, otwarcie drzwi 220°, 2 poziome prowadnice montażowe, dwustronna |
| Zgodność z normami: | ETSI, DIN 41491 Part 1, IP20, DIN 41494 Part 7, ANSI/EIA-RS-310-D, IEC 297-2:1982 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.