{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Panel zaślepiający Lanberg zapewnia wydajne rozwiązanie do zarządzania przepływem powietrza w szafach rack 19". Jego perforowana konstrukcja pozwala na optymalną wentylację, zapewniając, że sprzęt działa z maksymalną wydajnością. Wykonany z wytrzymałej stali, panel ten jest zbudowany z myślą o trwałości i utrzymaniu bezpiecznego środowiska dla wrażliwej elektroniki. W zestawie znajdują się śruby M6 ułatwiające instalację, dzięki czemu jest to praktyczny dodatek do każdej szafy rack. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Zaślepka Do Szaf 19inch 2U Perforowana Czarna |
| Opis: | Lanberg - Panel zaślepiający do szafy rack - siatka - czarny, RAL 9004 - 2U - 19" |
| EAN: | 5901969439588 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Panel zaślepiający do szafy rack - siatka |
| Tworzywo produktu: | Stal |
| Zawartość opakowania: | Śruby M6 |
| Rozmiar stojaka: | 19" |
| Wysokość (jednostek w stojaku): | 2U |
| Szerokość: | 48.25 cm |
| Głębokość: | 1.15 cm |
| Wysokość: | 8.88 cm |
| Waga: | 360 g |
| Kolor: | Czarny, RAL 9004 |
| Różne | |
| Cechy: | Element perforowany |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.